Nové stránky a eshop TOROLA racing

Vítáme Vás na našich nových stránkách,

rádi bychom Vás seznámili s jeho specifickými funkcemi:

Unikátní eshop s vazbou na KTMdealernet

Náš nový eshop umožňuje zobrazení aktuálního stavu zásob přímo od dodavatele KTM. Obsahuje přes 42 000 položek. Naleznete zde všechny POWERWEAR, POWERPARTS a SPAREPARTS produkty, které KTM aktuálně nabízí. V jednotlivých kategoriích, můžete vidět horké novinky a pravděpodobný termín jejich naskladnění v KTM. Tyto položky sice není možné objednat ani rezervovat, můžete si je ale označit "hlídacím psem" a po naskladnění u dodavatele, Vás budeme automaticky informovat.

Dále je zde přímá vazba na náš interní sklad, kde můžete vidět aktuální stav a množství zásob.

Slevy pro registrované zákazníky

Každý zákazník, který se u nás zaregistruje má stálou zákaznickou slevu 10% na všechny doplňky, oblečení a náhradní díly (neplatí pro elektorkola a motocykly).

Individuální slevy

Zákazník, který dosáhne určitého obratu na zboží nebo si zakoupí motocykl či elektrokolo, je automaticky zařazen mezi VIP klienty s vyššími slevami.

 

Možnost splátkového prodeje

Zboží, jehož celková suma přesáhne 10 000 Kč, je možné pořídit na splátky přes ESSOX. U každého produktu je také kalkulačka, se kterou si snadno spočítáte výši splátek. Získání úvěru je pak otázkou několika málo minut. Stačí zvolit platbu přes ESSOX a vše ostatní vyřídíte z pohodlí domova. Můžete si u nás tak jednoduše zakoupit helmu, kufr, ale také elektorkolo či motocykl (zde však platí specifická pravidla, viz. dodatek u Smluvních podmínek).

Porovnávání motocyklů a elektrokol

Motocykly a elektrokola, je možné mezi sebou porovnávat podle technických parametrů.

Filtrování doplňků podle motocyklu

Na horní liště je možné zadat typ motocyklu nebo VIN a automaticky se Vám vyfiltrují POWERPARTS produkty určené přímo pro Váš motocykl.

Filtr parametrů motocyklů a elektrokol

Motocykly a elektrokola je možné filtrovat podle parametrů, např. pro zobrazení pouze těch motocyklů, které mají vyšší výkon než 100 kw nebo např. elektrokol s přehazovačkou řady XT apod.

 

Rezervační kalendář pro motocyklů a elektrokol

Nabízíme možnost zapůjčení motocyklů a elektrokol prostřednictvím inovovaného rezervačního kalendáře. Kalendář nově umožňuje správu rezervací, uplatňování voucherů a další zajímavé funkce. Prostřednictvím kalendáře je možné provádět hodinové i vícedenní rezervace.

Na závěr bychom se Vám rádi omluvili za tato dočasná omezení:

1) Po dobu zkušebního provozu je možné pouze osobní vyzvednutí na naší prodejně. Nikoli zasílání zboží dopravcem. 

Děkujeme za pochopení.

Nové stránky a eshop TOROLA racing
Vytvořeno17.06.2021