Popis

Systém funguje jako GPS alarm, který v případě neoprávněné manipulace s elektrokolem nebo motocyklem automaticky zašle do mobilní aplikace informaci o pohybu a začne zaznamenávat trasu.

Přenos dat probíhá přes integrovanou elektronickou SIM kartu s minimálním nárokem na spotřebu dat. Jednotka má integrovanou baterii, která se automaticky dobíjí při připojení elektorkola k nabíječce nebo při jízdě na motocyklu. V případě odstavení elektrokola nebo motocyklu, je baterie schopna udržovat jednotku v pohotovostním stavu až 1/2 roku, aniž by při tom vybíjela baterii elektrokola nebo motocyklu.

Systém byl vyvinut výhradně pro elektorkola a motocykly značky KTM. Výrobcem systému SMARTLOCK je naše partnerská společnost TOROLA design s.r.o., která se již více jak 20 let zabývá vývojem a výrobou zařízení pro monitorování vozidel.

Přednosti systému SMARTLOCK

  • Minimální rozměry - Jednotku snadno umístíte na jakékoli místo v rámu elektrokola např. nad baterii nebo pod víko motoru (rozměry srovnatelné se zapalovačem) 

  • Skrytá instalace - Oproti jiným řešením není možné jednotku najít nebo demontovat, aniž byste např. elektrokolo rozebrali

  • Minimální nároky na data - Frekvenci snímkování je možné nastavovat dle potřeby. V klidovém stavu, jednotka neodesílá téměř žádná data.

  • Kvalitní signál - Díky extérním anténám GPS a GSM, je signál schopnet bezproblémů projít také hlinikovým rámem elektrokola

  • Kompatibilní se SMARTCHIP - Systém SMARTLOCK je připraven na propojení s jednotkou SMARTCHIP